Atrakcyjne filiżanki z nadrukiem

Filiżanki z nadrukiem
Filiżanki z nadrukiem

Współczesny marketing dalece wykracza poza standardowe ramy promowania przedsiębiorstw i ich działalności. Dzisiejsze narzędzia i metody reklamy są bardziej atrakcyjne, aniżeli ich wersje sprzed kilkunastu laty. Zmieniły się nie tylko koncepcje reklamy, ale zmieniło się również zapotrzebowanie na coraz bardziej ciekawe i budzące emocje przekazy reklamowe. Dziś nie wystarczy wyemitowanie zwykłego informacyjnego spotu reklamowego, bowiem może on zostać niezauważony wśród natłoku reklam konkurencyjnych. Co więc należy zrobić by wyprzedzić w tym wyścigu swoich konkurentów?

Gadżety kontra spoty reklamowe

Na pewno dobre scenariusze na filmy reklamowe są dziś w cenie, bowiem zwykły spot nie angażujący żadnych emocji odbiorcy jest współcześnie całkowicie bezwartościowy. Gdy w bloku reklamowym pomiędzy popularnymi programami telewizyjnymi emituje się kilka a nawet kilkanaście reklam, potencjalny widz jest w stanie zapamiętać maksymalnie dwie lub trzy. Tu pojawia się więc niepisana walka specjalistów z zakresu zarządzania i marketingu o to, by wzbudzić swoją reklamą większe zainteresowanie widzów, a dodatkowo nakłonić ich do skorzystania z oferty promującego się przedsiębiorcy.

Ta niekorzystna dla biznesmenów sytuacja powoduje konieczność uzupełniania reklam emitowanych w środkach masowego przekazu o dodatkowe formy promocji. Jedną z bardziej skutecznych jest tak zwany marketing bezpośredni, czyli docieranie z informacją o produkcie do konkretnego klienta. Skutecznym narzędziem wykorzystywanym w tego rodzaju marketingu są atrakcyjne gadżetu reklamowe. W zależności od rodzaju klientów i rodzaju branży mogą to być Filiżanki z nadrukiem, długopisy, smycze do kluczy, otwieracze do butelek i inne. Ich skuteczność jest zdecydowania wyższa aniżeli innych form marketingu.

Atrakcyjne filiżanki z nadrukiem

Jak wyżej wspomniano, dobór gadżetów reklamowych powinien być poprzedzony przeprowadzeniem analizy potencjalnych klientów i rodzaju firmy. W niektórych przypadkach prawdziwym strzałem w dziesiątkę będą atrakcyjne filiżanki z nadrukiem, zaś w innym sprawdzą się bardziej klasyczne długopisy reklamowe. Te pierwsze stanowią ostatnio prawdziwy hit wszędzie tam, gdzie ceni się elegancję połączoną z funkcjonalnością. Porcelanowe filiżanki są nie tylko gadżetem mającym zachęcić klienta do wypróbowania oferty firmy, ale również mogą stanowić idealny prezent dla ważnych kontrahentów.